Natural & Delicious Marka Kedi ve Köpek Ürünlerimiz Sizlerle!

Mart 24th, 2014 by zooplus TR Leave a reply »

Natural & Delicious kedi ve köpeklerin şeker ve obezite hastalıklarını önlemeye yardımcı olarak, metabolizmalarına, damak tatlarına uygun olarak tasarlanmış ve geliştirilmiş İtalyan ürünüdür. İyi bir beslenme sistemi doğasına en yakın olan öğündür. Hayvanlarımızın genetiğine ve biyolojisine uygun olandır.

ndNatural & Delicious yeni ve yenilikçi kuru köpek ve kedi maması serisi etobur beslenmesindeki altı anahtar kurala dayanmaktadır:

1. Daha az karbonhidrat içeriği ve asgari ölçülerle; düşük düşük kan şekeri endeksli.

2. Kaliteli taze etten yüksek protein kaynakları.

3. Yüksek kaliteli taze meyve ve sebzelerden dengeli vitamin ve mineraller.

4. Hedeflenen etki için belirli özelliklere sahip şifalı bitkiler.

5.  Kolayca asimile edilebilen hayvansal yağlar.

6. Tamamen karmaşık tahıllar bulundurmaz sadece az miktarda ilkel ve GDO’suz tahıllar.

 

 

grain freeDüşük kan şekeri endeksli Etoburlar için Beslenme Sistemi

Doğada, kediler ve köpekler neredeyse sadece et yerler onların, yüksek miktarda şekere ihtiyaçları yoktur. Sindirim sistemlerinin kısa olması, diş ve çene yapılarının biçimlendirilmesi bu noktayı onaylar. Bu
temel ile yüksek oranda proteinin temin edilebilmesi için taze İtalyan eti ve yabani balık içeren iki ürün grubu geliştirildi.

“Tahılsız” serisi tamamen tahıl ilavesi içermez. Bunun yanında “Düşük Tahıllı” düşük seviyede alınan ilkel, kılçıksız buğday ve yulaf gibi GDO içermeyen Tahıllar ile düşük kan şekeri endeksini sağlar.

Her iki ürün serisi de kedi ve köpeklerin sağlıklı ve kaliteli hayat sürdürmelerini geliştirmek için vitamin ve besin değerleri bakımından zengin meyveleri ve sebzeleri içerir. Üretim teknolojisinde kullanılan “ikiz vidalı ekstruzyon” sistemi, “vakumlu kaplama” sistemi ve “uzun ömürlü vitaminler” ham maddeyi üretim esnasında oluşan stres’ten koruyarak kusursuz gelişmiş beslemeyi garanti eder. Ve son olarak ta “tam zamanında sevkıyat” ile yenilebilirliği ve besleyici özellikleri korunarak taze ürün sevk edilmesi sağlanır. Natural & Delicious Tahılsız ve Natural & Delicious Ancestral Tahıllar serisi kedi ve köpeklerin doğasına ve damak tadına uygun olarak yaratılmış, geliştirilmiş ve formüle edilmiş tamamen İtalyan ürünüdür.

grainEtoburlar için Beslenme Sistemi

Kedi ve köpeklerin evrimi yırtıcı hayvanlara çok benzer, bu yüzden onların anatomileri aslında etçil beslenme için yapılandırılmıştır. Yaratılış farlılıklarına rağmen köpekler ve kediler aynı genetik kodu paylaştıkları; onların vahşi atası, kanidler ve felidlerden türemiştir. Bunun için, ataları gibi, bizim köpek ve kedilerimiz de et yemeği tercih ederler ve bu nedenle de bazı anatomik özelliklere sahiptirler:

Eti kopartabilmeleri için keskin ve sivri dişler

Büyük parça etlerin alına bilmesi için çene eklemler geniş bir ağız açıklığı sağlar

Proteinlerin sindirilmesi ve metabolize edilmesini sağlayan güçlü gastrik pH asiti ile yapılanmış kısa sindirim sistemi; etin tercih edilmesinin sebebini gösterir.

 

Advertisement

Bir Cevap Yazın