zooplus 1 yaşında!

Ocak 6th, 2014 by zooplus TR Leave a reply »

 

zooplus 1 yaşında

zooplus artık 1 yaşında! Birinci yılımızı yüzlerce kampanya ve armağan ile kutluyoruz. Ayrıca hesaplarınıza 100 zoopara yükledik. 31 Ocak’a kadar yapacağınız tüm alışverişlerde kullanabilirsiniz. Avantajlı fiyatları ve hediye fırsatlarını kaçırmayın! 

Iams Tüm

Kampanyamız sadece 100 zoopara ile sınırlı değildir. Tüm yetişkin kedi kuru mamalarına 4 adet Iams pouch salmon gravy 100 Gr Hediye. Ürünlerimiz stoklar ile sınırlı olup çoklu paketlerde geçerli değildir.

Başlıksız-1

 

Tüm 500 Gr- 5 Kg kuru köpek mamalarında 500 Gr Champion köpek maması hediyemiz! Fırsatımız stoklarla sınırlıdır. Stoklar tükenmeden sizde ürünlere sahip olabilirsiniz. Kampanyamız çoklu paketlerde geçerli değildir.

hillsRoyalCanin +12

Kampanyamızda yaşlı kedilerimizi de unutmadık. Tüm Hills Mature Adult kedi kuru mamalarına Hills Mature Adult konserve mama hediye! Üstelik sadece bununla sınırlı değil. Tüm yaşlı kedi kuru mamalarında 2 adet Royal Canin ageing +12 Hediyemiz. İki kampanyadan aynı anda yararlanabilirsiniz!

zooplus tüm royal canin 790x210_düzenlendi-3

Son olarak sizlere Royal Canin kampanyamızı tanıtmak isteriz. Tüm Royal Canin kedi kuru mamalarına 4 adet Animonda Vom Feinsten konserve mama hediyemiz. Yeni tatlar denemek isteyen kediler için harika fırsatlar sizleri bekliyor.

1. yılımızı sizlerle kutlayarak teşekkür etmek istedik. Siz ve evcil dostlarınızla beraber nice güzel yıllar geçirmemiz dileğiyle.

Advertisement

Bir Cevap Yazın