zooplus 2014’e hazır

Aralık 20th, 2013 by zooplus TR Leave a reply »

yeni yıl ana banner son hali

 

2014 yılına girerken zooplus bir çok kampanya ile sizleri bekliyor. Çam ağaçlı tüm ürünlerde  sizleri bekleyen bir birinden güzel sürprizler var. Öncelikle yapmanız gereken www.zooplus.com.tr sitesinden çam ağacı resmi olan ürünleri sepete atmak.Daha sonra sepetinize gidin ve hediyenizi görün. Hediyelerimiz stoklar ile sınırlıdır. Acele edin fırsatları yakalayın!

 

Banner Royal Canin yeni yıl

Kampanyalarımız sadece bununla sınırlı değil. Bir çok üründe sizi bekliyor. Royal Canin 400 Gr’lık kedi mamalarında “Von Feinstein” kedi konserve maması sizleri bekliyor. Kampanyamız stoklarla sınırlıdır. Stoklar tükenmeden kampanyamızdan yararlanın.

GEMON

Kampanyalarımız sadece bunlara sınırlı değil! Gemon kedi veya köpek konservelerinde “6 al 5 öde!” kampanyamiz devam etmektedir. Çok uygun fiyatlar ile ürünlerimize sahip olabilirsiniz.

hero-fancy-feast (1)_düzenlendi-1

 

“6 al 5 öde!” kampanyası sadece Gemon konserve mamalar ile sınırlı değildir. Purina Gourmet konserve mamalarda da devam ediyor. Lezzetli Purina Gourmet  kedi konserve mamalarını stoklarımız tükenmeden alın!

2013_11_FlexiCollars_658x290_TR_2

 

Yepyeni birbirinden renkli Flexi marka tasmalar da zooplus’ta sizleri bekliyor. Lansman fiyatları ile ürünlerimizi kaçırmayınız.

Advertisement

Bir Cevap Yazın